Elektrická pila CS1400 - 2400W OREGON

Na objednávku

Elektrická pila CS1400 - 2400W OREGON

4 491 Kč

3 711 Kč bez DPH

Parametry

  • Typ řetězové pily Elektrické
  • Značka OREGON

Popis produktu

Pila OREGON CS1400 je upravená verzí modelu CS1500 bez samoostřícího systému PowerSharp. Pila má výkon 2400 W a je vybavena systémem napínání řetězu bez použití nářadí. Je osazený řetězem ControlCut a je vhodný hlavně pro domácího uživatele. Řetěz ControlCut se vyznačuje nízkými vibracemi a nízkým zpětným vrhem.

Pila OREGON CS1400 je upravená verzí modelu CS1500 bez systému PowerSharp. Pila má výkon 2400 W a je vybavena systémem napínání řetězu bez použití nářadí. Je osazený řetězem ControlCut a je vhodný hlavně pro domácího uživatele. Řetěz ControlCut se vyznačuje nízkými vibracemi a nízkým zpětným vrhem.

NAPÍNÁNÍ ŘETĚZU BEZ POUŽITÍ NÁSTROJŮ
K napnutí řetězu stačí jen utáhnout napínací kolečko na boční kryt.

VYSOKÝ VÝKON
Vybavení výkonným 15A motorem a 16 palcovou řezací lištou, díky nimž si poradí téměř s jakýmkoli úkolem.

SPECIFIKACE
• Pouze 5,7 kg (12,6 lb) (s připojenou řezací lištou a řetězem pily)
• Délka lišty 40 cm (16 ")
• Rychlost řetězu při nulovém zatížení 14,7 m / s
• Rozteč 3/8" Nízká Profile ™
• Šířka drážky 1,3 mm

ZÁRUKA 3 ROKY

NÁŠ TIP
Udržujte lištu a řetěz namazané. Mazání lišty a řetězy je velmi důležité, aby se provedlo předčasné opotřebení a zachovala se optimální výkonnost motorové pily. Při prvním použití modelu CS1500 musíte naplnit olejovou nádrž. Odpojte motorovou pilu ze sítě a sejděte lištu i řetěz. Přijímá motorovou pilu do sítě a na 2 až 3 minuty ji zapněte. Na podložce lišty ukazují olej.

Udržujte řetěz na Vaší hromádce správně napnutý. Napnutí pilového řetězu v průběhu dlouhého používání povoluje a proto opětovné napínání řetězu je součástí běžné údržby. Je to ale velmi důležité, musíte mít na sobě pilový řetěz, který nenapli příliš. Příliš napnutý řetěz by se mohl přetrhnout nebo jinak poškodit. V důsledku toho sní jeho život a výkon. Dodržujte vždy instrukce, jak napnout povolený řetěz, uvedené v vaší příručce Vaší pily. Řetěz je správně napnutý, pokud ho můžete mít v rukavici hladce táhnout po celém obvodu vodící lišty. Pila OREGON CS1400 Vám nabízí snadný a rychlý systém napínání řetězů bez použití nářadí.

Dostupné náhradní díly

kat. C.  91P056E  - náhradní 3/8 "1,3 mm pilový řetěz

kat. C.  160SDEA041   - náhradní vodící lišta 40cm (16 “)

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Hledání
Přihlášení zavřít