Multi-přístroj - Pohonná jednotka PH600 OREGON

Na objednávku

Multi-přístroj - Pohonná jednotka PH600

4 451 Kč

3 679 Kč bez DPH

Parametry

Popis produktu

(bez nástavců,  bez baterie a bez nabíječky) 

Pohonná jednotka PH600 k víceúčelovému akumulátorovému multi-přístroji. Ke hnací hlavě můžete připojit vyžínač s žací strunou, křovinořez s žacím nožem, plotostřih nebo vyvětvovací pilu.

(nástavce nejsou součástí balení, je nutné je koupit samostatně)

Akumulátorový multi-nástavcový systém

Víceúčelový a velmi výkonný systém navržený pro majitele rodinných domů pro úsporu času a peněz. Oregon multi nástavcový systém Vám umožní vybrat si nástavec, který právě potřebujete a vytvořit si systém přístrojů, který vyhovuje Vašim potřebám a potřebám Vaší zahrady. Všechny Oregon nástavce fungují na základě jedné pohonné jednotky s bezúhlíkovým motorem, který přístrojům dodává nekolísající sílu. Během několika vteřin přejdete od vyvětvování stromů na vyžínání / sekání trávy nebo úpravu živého plotu. Pohonná jednotka je vhodná pro všechny nástavce.

K jedné pohonné jednotce je možné připojit 4 různé nástavce a vytvořit tak vyžínač / křovinořez s žací strunou, vyžínač / křovinořez s žacím nožem, plotostřih nebo vyvětvovací pilu. Díky prodlužovacímu dílu může mít plotostřih až 2,93 m a vyvětvovací pila 2,72 m.

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Neznámý label: menu_header
Přihlášení zavřít