Doručení
DPD Private 135 Kč
DPD Pickup výdejní místo + AlzaBox 99 Kč
Česká pošta - Balík do ruky 150 Kč
Česká pošta - Balík na poštu 150 Kč
Česká pošta - Balíkovna 150 Kč
Rozvoz nových strojů (cena za 1 km) 17 Kč
Osobní odběr zdarma

Univerzální mazací sprej na údržbu 300ml OREGON

Skladem

Univerzální mazací sprej na údržbu 300ml

230 Kč

191 Kč bez DPH

Parametry

Popis produktu

PREMIUM - univerzální mazací olej ve spreji na údržbu 300ml. Rozpouští mastnotu, tér, zatvrdlou špínu a nečistotu. Rozpouští také většinu lepidel a umožňuje snadné odstranění samolepek a štítků. Chrání nářadí proti korozi při skladování během zimy. Čistí karburátory - změkčuje a rozpouští zbytky gumy a zapečené špíny.

Čistí & chrání

Rozpouští mastnotu, tér, zatvrdlou špínu a nečistotu. Rozpouští také většinu lepidel a umožňuje snadné odstranění samolepek a štítků. Chrání nářadí proti korozi při skladování během zimy. Čistí karburátory - změkčuje a rozpouští zbytky gumy a zapečené špíny.

Odpuzuje vlhkost

Rychle vytěsňuje vodu a vytváří vlhkuvzdorný film na kovových površích. Lze jej používat na elektrické kontakty, systémy zapalování, motory, nástroje apod.

Slouží jako mazivo

Hluboko do mechanismů nanáší vrstvu maziva, jež uvolňuje prvky bránící pohybu a poskytuje dlouhotrvající ochranu před opotřebením.

Proniká

Vzlínáním proniká do zkorodovaných a zadřených spojů, uvolňuje pojivo a obnovuje možnost normálního pohybu. Zanechává vrstvu maziva chránící před další korozí a zadřením.

Dotaz na produkt zavřít
Načíst
Hledání
Přihlášení zavřít